ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok
повернутись
Рекомендація

Дегідратація після фізичних навантажень

Дегідратація (зневоднення) — це стан, що характеризується дефіцитом води в тілі людини. При дегідратації внаслідок інтенсивного фізичного навантаження обсяг втраченої через рясне потовиділення рідини може компенсуватись обсягом рідини, яка вводиться.

Мінеральна вода AQUA Миргород Detox – унікальна природна вода, яка швидко й ефективно допоможе організму відновити водний баланс при дегідратації, подолати її симптоми та наслідки.

Корисні мінерали

У складі Detox міститься оптимальний для людського організму набір мінералів, які швидко засвоюються і сприяють відновленню водного балансу та загального здоров’я.

  • Натрій відіграє важливу роль у підтримці та відновленні водного балансу організму людини, забезпечуючи діяльність нервової, серцево-судинної системи, обміну вуглекислого газу. Натрій також, регулює систему виділення, підтримує кислотно-лужний баланс, стимулює травлення.
  • Калій, що міститься в мінеральній воді Детокс, регулює кількість води в організмі, запобігає зневодненню, нормалізує водно-сольовий баланс, підтримує кислотно-лужну рівновагу. Відомо, що калій – головний внутрішньоклітинний іон. Він бере участь у синтезі білка, електричній активності клітини, утилізації глюкози. Він регулює м’язову активність, проникність клітинних мембран, ритм і роботу серця, тонус м'язів, підвищує працездатність.
  • Кальцій бере участь в регулюванні серцевого ритму, скелетних мʼязів, згортанні крові.
  • Кремній поглинає токсини та зменшує запалення.
  • Магній допомагає клітинам засвоювати кисень. Сприяє виділенню жовчі, усуває болі та нормалізує рівень холестерину.
  • Залізо зміцнює імунітет, поліпшує склад крові та виводить токсини.
  • Поповнювати запаси рідини при фізичних навантаженнях необхідно відповідно до кількості тренувань. Дорослим рекомендовано вживати 1-1,5 л мінеральної води Detox на добу. Але обов’язково знайдіть баланс, який підходить саме вам.