ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok
повернутись
Рекомендація

Дегідратація після фізичних навантажень

Дегідратація (зневоднення) — це стан, що характеризується дефіцитом води в тілі людини. При дегідратації внаслідок інтенсивного фізичного навантаження обсяг втраченої через рясне потовиділення рідини може компенсуватись обсягом рідини, яка вводиться.
Мінеральна вода AQUA Миргород Detox – унікальна природна вода, яка швидко й ефективно допоможе організму відновити водний баланс при дегідратації, подолати її симптоми та наслідки.
У складі Detox міститься оптимальний для людського організму набір мінералів, які швидко засвоюються і сприяють відновленню водного балансу та загального здоров’я.
Натрій відіграє важливу роль у підтримці та відновленні водного балансу організму людини, забезпечуючи діяльність нервової, серцево-судинної системи, обміну вуглекислого газу. Натрій також, регулює систему виділення, підтримує кислотно-лужний баланс, стимулює травлення.
Калій, що міститься в мінеральній воді Детокс, регулює кількість води в організмі, запобігає зневодненню, нормалізує водно-сольовий баланс, підтримує кислотно-лужну рівновагу. Відомо, що калій – головний внутрішньоклітинний іон. Він бере участь у синтезі білка, електричній активності клітини, утилізації глюкози. Він регулює м’язову активність, проникність клітинних мембран, ритм і роботу серця, тонус м'язів, підвищує працездатність.
Кальцій бере участь в регулюванні серцевого ритму, скелетних мʼязів, згортанні крові.
Кремній поглинає токсини та зменшує запалення.
Магній допомагає клітинам засвоювати кисень. Сприяє виділенню жовчі, усуває болі та нормалізує рівень холестерину.
Залізо зміцнює імунітет, поліпшує склад крові та виводить токсини.
Поповнювати запаси рідини при фізичних навантаженнях необхідно відповідно до кількості тренувань. Дорослим рекомендовано вживати 1-1,5 л мінеральної води Detox на добу. Але обов’язково знайдіть баланс, який підходить саме вам.