ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok

Унікальна природна вода

Історія

Славетний Миргородський край, оспіваний митцями, славиться відомими на всю Україну і світ мінеральними та питними водами, які вже понад сто років добуваються зі свердловин, розташованих на території міста-курорта.

Даний регіон є унікальним. У геологічній будові ділянки надр беруть участь осадкові відклади палеозою, мезозою і кайнозою, а геологічний розріз свердловини розкритий до глибини майже 700 м.

Природна мінеральна вода подається зі свердловини глибиною 695 м, що розташована в межах центральної частини Дніпровсько-Донецької западини, Дніпровського артезіанського басейну та пов’язана з нижньокрейдовими та сеноманськими відкладами.

Піднімаючись на поверхню землі, мінеральна вода проходить багатостадійне очищення природними мінералами.

У далекому 1912 році для потреб міста в Миргороді пробурили артезіанську свердловину. Вода мала солонуватий присмак, тому містяни використовували її для господарських потреб. А згодом помітили, що стан їх здоров’я поліпшився, зникли болі у суглобах, обвітрена шкіра загоювалася швидше. Відомий тоді лікар Іван Зубковський взяв проби води і надіслав їх до Військово-медичної академії в Петроград. Воду визнали не просто питною і корисною, а унікальною. Так було відкрито цілюще джерело кришталевої мінеральної води.

Завдяки унікальному складу, миргородська мінеральна використовується в лікуванні понад 100 захворювань. Більш ніж із 30 країн світу приїжджають у Миргород на лікування люди, які страждають захворюваннями шлунка, кишечника, печінки, цукровим діабетом, хворобами серця і суглобів.

Сьогодні ТОВ “AQUA Миргород” дбає про те, щоб неперевершений смак і цілющі властивості миргородської мінеральної води були доступні в кожному регіоні України, а невдовзі - і світу.

Про нас

ТОВ «Аква Миргород»

Аква Миргород

Адреса виробництва: вул О. Оксанченка 2, м. Миргород, Полтавська обл., Україна, 37601.

Свердловина №287-В розташована в м. Миргород, Полтавська обл. глибина свердловини — 695 м

Компанія «Аква Миргород» використовує кришку швейцарського виробництва, яка вироблена зі спеціальних матеріалів, та ПЕТ-пляшку зі зменшеним вмістом пластику для пониження ризиків забруднення навколишнього середовища.

Якість

Якісна та безпечна продукція «Аква Миргород» виготовляється з дотриманням вимог нормативної документації та завдяки праці висококваліфікованих спеціалістів, не байдужих до своєї справи.

На підприємстві «Аква Миргород» розроблена та функціонує інтегрована, сертифікована система управління безпечністю харчових продуктів на відповідність вимогам ДСТУ ISO 22000:2019 (ISO 22000:2018) та система управління якістю на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001:2015 (ISO 9001:2015), впроваджені принципи системи НАССР.