ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok

Унікальна природна вода

Вода мінеральна природна «AQUA Миргород» Detox містить оптимальне співвідношення кальцію, калію, магнію, необхідних при станах, що супроводжуються дегідратацією та інтоксикацією організму внаслідок значних фізичних навантажень, спеки, алкогольної інтоксикації, отруєння, діареї, гострих кишкових інфекцій тощо.

Завдяки оптимально збалансованому складу мікроелементів Detox ефективно виводить токсини, відновлює та підтримує водно-електролітний баланс, додає енергії та поліпшує загальний стан організму людини. Детокс запобігає зневодненню, усуває симптоми дегідратації, полегшує травлення, нормалізує діурез.

Мінеральна вода «AQUA Миргород» Detox створена природою, щоб піклуватися про ваше здоров’я, красу та довголіття.

Історія

Славетний Миргородський край, оспіваний митцями, славиться відомими на всю Україну і світ мінеральними та питними водами, які вже понад сто років добуваються зі свердловин, розташованих на території міста-курорта.

Даний регіон є унікальним. У геологічній будові ділянки надр беруть участь осадкові відклади палеозою, мезозою і кайнозою, а геологічний розріз свердловини розкритий до глибини майже 700 м.

Природна мінеральна вода подається зі свердловини глибиною 695 м, що розташована в межах центральної частини Дніпровсько-Донецької западини, Дніпровського артезіанського басейну та пов’язана з нижньокрейдовими та сеноманськими відкладами.

Піднімаючись на поверхню землі, мінеральна вода проходить багатостадійне очищення природними мінералами.

У далекому 1912 році для потреб міста в Миргороді пробурили артезіанську свердловину. Вода мала солонуватий присмак, тому містяни використовували її для господарських потреб. А згодом помітили, що стан їх здоров’я поліпшився, зникли болі у суглобах, обвітрена шкіра загоювалася швидше. Відомий тоді лікар Іван Зубковський взяв проби води і надіслав їх до Військово-медичної академії в Петроград. Воду визнали не просто питною і корисною, а унікальною. Так було відкрито цілюще джерело кришталевої мінеральної води.

Завдяки унікальному складу, миргородська мінеральна використовується в лікуванні понад 100 захворювань. Більш ніж із 30 країн світу приїжджають у Миргород на лікування люди, які страждають захворюваннями шлунка, кишечника, печінки, цукровим діабетом, хворобами серця і суглобів.

Сьогодні ТОВ “AQUA Миргород” дбає про те, щоб неперевершений смак і цілющі властивості миргородської мінеральної води були доступні в кожному регіоні України, а невдовзі - і світу.

Медичні показання щодо внутрішнього застосування:*

Функціональні захворювання шлунку і дванадцятипалої кишки з явищами гіпотонічної дискінезії

Хронічні гастрити зі зниженою та збереженою секреторною й моторно-евакуаторною функцією шлунку у стадії компенсації і субкомпенсації

Дискінезії жовчовивидних шляхів і жовчного міхура та хронічні некалькульозні холецистити у стадії ремісії і неповної ремісії

Хронічний панкреатит із зовнішньосекреторною недостатністю у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії
Хронічний коліт легкого і середнього ступеню тяжкості у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії
Синдром подразненого кишечника
Хронічні пієлонефріти у стадії загасаючого загострення, нестійкої та стійкої ремісії
Сечокам'яна хвороба без порушень прохідності сечовивідних шляхів
Стани, що супроводжуються пригніченням неспецифічних адаптаційних реакцій
*Вода не є лікарським засобом. Щодо тривалого споживання рекомендовано проконсультуватись з лікарем.