ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok

Питання - відповіді

Скільки можна пити «AQUA Миргород» Detox в день?

Мінеральну воду Detox можна використовувати як звичайний напій. Допустимо випивати 500-1000 мл мінеральної води на добу, але єдиної універсальної норми не існує, бо це залежить від ваги людини, способу життя, активності і навіть харчування.

Чи можна пити Detox замість звичайної води?

Детокс належить до лікувально-столових мінеральних вод. Без призначення лікаря її можна пити тим, у кого немає захворювань шлунка.

При яких захворюваннях рекомендовано вживати «AQUA Миргород» Detox?

Лікування мінеральною водою Detox показане при проблемах шлунково-кишкового тракту, хворобах печінки, жовчних шляхів та підшлункової залози. Детокс нормалізує обмінні процеси, знижує рівень холестерину і цукру в крові, допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Чи можна вживати «AQUA Миргород» Detox курсами?

Мінеральну воду «AQUA Миргород» Detox застосовують як лікувальну воду за призначенням лікаря і як столовий напій у разі не систематичного вживання протягом не більше 30 днів з інтервалом 3-6 місяців.

Скільки і як пити «AQUA Миргород» Detox для відновлення водного балансу?

Detox можна використовувати як звичайний напій. Допустимо випивати 500-1000 мл мінеральної води на добу, але для відновлення водного балансу може знадобитися більша кількість води. Це залежить від ваги людини, способу життя, клімату, активності, харчування тощо.

Скільки і як пити «AQUA Миргород» Detox при інтоксикації?

При інтоксикації рекомендовано рясне пиття, вживати мінеральну воду Detox можна в необмеженій кількості невеликими порціями. Проте, завжди важливо консультуватися з лікарем та дотримуватися рекомендацій щодо вживання мінеральної води та інших заходів для відновлення здоров’я.

Скільки і як пити «AQUA Миргород» Detox для поліпшення травлення?

Для підтримки функціонування травної системи при різноманітному та збалансованому харчуванні мінеральну воду Detox вживайте тричі на день тривало.

Скільки і як пити «AQUA Миргород» Detox при захворюваннях печінки?

Для полегшення роботи печінки та виділення жовчі вживайте Detox маленькими ковтками упродовж дня, тривало.

Що буде, якщо пити Detox щодня?

Мінеральна вода Detox належить до столово-лікувальних. Такі води допускається вживати здоровим людям нерегулярно або нетривалий період.

Чим корисна мінеральна вода?

Корисні властивості мінеральної води залежать від виду, концентрації та співвідношення хімічних елементів. «AQUA Миргород» Detox належить до хлоридно-натрієвих мінеральних вод і містить оптимальне співвідношення кальцію, калію, магнію, необхідних при станах, що супроводжуються дегідратацією та інтоксикацією організму внаслідок значних фізичних навантажень, спеки, алкогольної інтоксикації, отруєння, діареї, гострих кишкових інфекцій. Детокс нормалізує обмінні процеси, швидко відновлює водний баланс, знижує рівень холестерину і цукру в крові, допомагає позбавитися від зайвої ваги.

Чи є протипоказання для вживання «AQUA Миргород» Detox?

Людям, які страждають на гастрит та інші захворювання травної системи протипоказано пити газовану воду, а також інші напої з вуглекислим газом. Якщо ви все ж таки хочете випити газованої мінеральної води, налийте її в склянку і дочекайтеся, поки газ повністю вийде. Прискорити процес можна активним перемішуванням води ложкою.

Дізнатися більше про властивості мінеральної хлоридно-натрієвої води

bottle
Вітаю, я штучний інтелект, із задоволенням відповім на всі ваші питання🙂