ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok
повернутись
Порада

Чому потрібно пити багато води під час алкогольної інтоксикації?

Згідно з дослідженнями, в день людині потрібно випивати води з розрахунку 30 мл на 1 кг маси тіла.

Якщо людина вживає алкоголь, норма води не змінюється (звісно, до розрахунку не входить об’єм спожитого спиртного). Більше того, через те, що алкогольні напої призводять до зневоднення організму, рекомендовано вживати як добову норму води (30 мл води на 1 кг маси тіла) та на додачу ще стільки води, скільки людина вжила алкогольного напою. Тобто, якщо на вечерею ви дозволили собі келих вина, то до добової норми варто додати ще келих води.

При вживанні алкоголю, необхідно додатково до денної індивідуальної норми води, пити по 300 мл води на кожні:

  • 25 мл міцних напоїв;
  • 100 мл вина;
  • 250 мл пива.

На додачу до зневоднення алкогольні напої, ще й порушують водно-сольовий баланс, а також призводять до отруєння організму токсичним метаболітом. І хоча вживання необхідної кількості рідини не врятує організм від алкогольної інтоксикації, це значно полегшить її наслідки.

Що таке алкогольна інтоксикація?

Основною причиною алкогольного отруєння є вживання будь-яких спиртних напоїв не залежно від їх кількості чи міцності, адже всі вони містять етанол. Ризик отруєння залежить від багатьох факторів, включаючи: вік, стать, вагу, будову тіла, функціональний стан печінки, наявність супутніх хвороб та вживанні достатньої кількості води.

У печінці відбувається процес переробки алкоголю: етанол перетворюється на ацетальдегід, сильний токсин, який негативно впливає на весь організм. Основні ознаки зневоднення організму: спрага та сухість у ротовій порожнині, рідке сечовипускання, темна сеча, слабкість та запаморочення.

Як потрібно вживати воду під час інтоксикації і чому Aqua Миргород DETOX є найкращим вибором?

Для нейтралізації токсинів в організм необхідно вживати електроліти: натрій (Na), калій (K), магній (Mg), кальцій (Ca). Самє ці елементи допомагають печінці знешкоджувати токсини, що утворились внаслідок споживання алкоголю і відновити водно-сольовий баланс.

Рекомендовано вживати увесь обсяг води не відразу, а робити 3-5 ковтків раз на годину протягом дня. Вживання одразу 1 літру води може викликати нудоту та блювання (залежно від ступеня інтоксикації).

У звичайній воді, бутильованій чи з-під крана, знаходиться мала кількість електролітів. Тому для допомоги печінці бажано вживати воду спеціального складу, а для цього як найкраще підійде Aqua Миргород DETOX, адже вона містить природний збалансований склад, до якого входять усі вищезазначені електроліти.