ВОДА МІНЕРАЛЬНА ПРИРОДНА
ЛІКУВАЛЬНО-СТОЛОВА
ХЛОРИДНА НАТРІЄВА
Facebook Instagram YouTube TikTok TikTok
повернутись

Важливість води для нашого здоров'я та користь від DETOX

Спрага – це не лише фізіологічна потреба організму в рідині, але й ключовий елемент нашого загального здоров'я та добробуту. Вода є основою життя і відіграє важливу роль у багатьох аспектах нашого фізичного та психічного стану. 

Відчуття спраги - це перший сигнал про те, що ваш організм вже втратив близько 1-2% води. Це може призвести до багатьох проблем зі здоров'ям, таких як втома, головний біль, запаморочення, зниження концентрації уваги, запори, а в деяких випадках навіть до більш серйозних наслідків.  Люди похилого віку та маленькі діти більш схильні до зневоднення. Їм рекомендується пити більше води, навіть якщо вони не відчувають спраги. Під час фізичних вправ ми втрачаємо більше води з потом. Важливо пити більше води до, під час і після тренувань, щоб запобігти зневодненню.

DETOX набуває ще більшого значення для нашого організму. Вода може допомогти вивести токсини та шлаки з організму, покращуючи функціонування його систем та підтримуючи здоров'я. DETOX допомагає очистити організм від накопичених токсинів, покращуючи роботу шлунково-кишкового тракту та загальний стан здоров'я. 

DETOX створений самою природою для того, щоб допомогти вивести ці шкідливі речовини з організму, покращуючи його загальне самопочуття.

Перш за все, вода необхідна для забезпечення оптимального функціонування всіх органів та систем нашого організму. Вона відіграє ключову роль у регуляції температури тіла, транспортує корисні речовини та виводить токсини з організму через сечу та піт.

Вода DETOX допомагає підтримувати здоров'я шкіри, волосся та нігтів. Вона забезпечує вологість та живлення клітин шкіри, допомагає уникнути сухості та лущення, а також сприяє збереженню її молодого вигляду.

Крім того, DETOX відіграє важливу роль у підтримці нашого емоційного стану. Навіть легка дегідратація може призвести до втоми, роздратування та погіршення настрою. Правильне забезпечення організму водою може допомогти підтримати позитивний настрій та покращити роботу мозку.

Не ігноруйте спрагу! Пийте достатньо води DETOX протягом дня, щоб підтримувати своє тіло і розум здоровими.

Отже, не дивно, що забезпечення достатньої кількості рідини для організму – це важлива складова нашого здоров'я. Рекомендуємо пити не менше 8 склянок води DETOX на день, але це може варіюватися залежно від фізичної активності, кліматичних умов та інших факторів.

Додаткові цікаві факти:

  • Найбільш "водяниста" частина тіла людини - це очі. Вони на 99% складаються з води.

  • Людина може прожити без їжі до 3 тижнів, але без води - лише 3-4 дні.

  • За день людина в середньому виділяє близько 2,5 літрів рідини.

  • Близько 60% води на Землі використовується для зрошення сільськогосподарських культур.

Не забувайте про свою спрагу та переваги DETOX – ваше тіло та розум будуть вам вдячні за це!